Genrise Biotin 1mg 50 tablet Daha Büyük Görüntüle

Genrise Biotin 1mg 50 tablet

Yeni

Dünyaca ünlü Biotin markalarından biri olan Genrise 1mg dozajı ile tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

18,95 TL

Daha Fazla Bilgi

Biotin, suda çözünen bir B vitaminidir. Biotin özellikle saç ve tırnak sağlığında, saçların güçlendirilmesinde, saç dökülmesinde ve kepeklenmeyi önlemede kullanılabilir. Vücut için gerekli olan enerjinin besinlerden elde edilmesinde görev alır. Yağ metabolizmasında görev alan Biotin, yağ üretiminde ayrıca aminoasitlerin proteinlere dönüştürülmesinde rol oynar. Uzun süre antibiyotik kullanan veya çok fazla alkol tüketen kişilerde biotin miktarı azalır, bu gibi durumlarda takviye olarak alınması gerekir.
 
Kullanım Şekli
 
Gün içinde 1 kapsul Biotin tercihen yemeklerden sonra veya sağlık uzmanınızın öngördüğü şekilde alınması önerilir.
 
Kullanım Şartları
 

Genrise Ürünleri oda sıcaklığında, direk güneş ışığı görmeyen bir yerde muhafaza ediniz.

Genrise ürünlerini açtıktan sonra içindeki pamuğu çıkararak muhafaza ediniz. Bilinenin aksine pamuk nem çeker, bu da nem çekebilen tabletlerde çatlamalara yada dağılmalara neden olabilir.

Genrise ürünlerini buzdolabında saklamayınız.
Hammaddelerinin doğal kokusu ve rengi çeşitli dış etmenlerle değişebilmektedir. Örneğin; bir bitkinin yetiştirildiği toprağın özellikleri, yetiştirilme sırasındaki sıcaklık ve nem gibi iklim koşulları, hatta bitkinin toplanma zamanı aynı bitkinin, farklı zamanlarda, farklı renk ve kokuya sahip olmasına neden olabilir. Genrise Vitamin, hiçbir ürününde yapay koku, tad ve renk maddesi kullanmadığı için, aynı Genrise ürününün farklı serilerinde koku ve renk değişiklikleri olabilir. Genrise Vitamin için esas teşkil eden ürünün saflığı, etkinliği ve güvenilirliğidir. Bu nedenle en yeni teknolojileri kullanarak ve mümkün olan en yüksek kalite standartlarında üretim yapar. Yaptığı sıkı kalite kontrol testleri ile de ürünlerinde son kullanma tarihinde dahi % 100 etiket güvencesini sağlar.

Yorumlar

No customer comments for the moment.

Bir Yorum Yaz

Genrise Biotin 1mg 50 tablet

Genrise Biotin 1mg 50 tablet

Dünyaca ünlü Biotin markalarından biri olan Genrise 1mg dozajı ile tercih edebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz